/ Dlaczego My: Dobry, Tani, Profesjonalny Architekt.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

Historia działalności naszej firmy, nasze portfolio z różnorodnymi projektami i realizacjami, lista Klientów, z którymi współpracowaliśmy i nadal współpracujemy, mówią same za siebie i udowadniają, iż jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy. Nasze projektu są niebanalne, niepowtarzalne i indywidualne. Nasze prace są wykonywanie profesjonalnie i terminowo. Nasz zespół to specjaliści w swojej dziedzinie i osoby na właściwym miejscu. Nasze usługi są kompleksowe, mają konkurencyjne ceny i są dostarczane na prostych przejrzystych zasadach. A wszystko to powoduje, że nasi Klienci są po prostu zadowoleni i w pełni usatysfakcjonowani.

  

ZARZĄDZANIE PROCESEM INWESTYCYJNYM

Jako jedno z niewielu biur projektowych mamy również duże doświadczenie w wykonawstwie obiektów na każdym etapie i dodatkowo możemy podjąć się: kontroli, pełnienia nadzoru, kierownictwa; realizacji zamówień, dostaw; odbiorów częściowych i końcowych; obsługi inwestycji w dowolnym aspekcie oraz zarządzania procesem budowlanym w każdej formie.

CELE FIRMY

I

 • "Utrzymywanie wysokiej jakości poprzez kontrolę i koordynację: zespołu, kadry, podwykonawców, całej firmy.

  I - JAKOŚĆ

II

 • "Wyrażona nie tylko w stylu projektowym, ale uzyskana dzięki nowoczesnym programom CAD, 3D, BIM.

  II - NOWOCZESNOŚĆ

III

 • "Optymalizacja czasu pracy poprzez zastosowanie wysokiej klasy sprzętu komputerowego i nowoczesnego oprogramowania.

  III - TERMINOWOŚĆ

IV

 • "Nabieranie doświadczenia poprzez wykonywanie różnorodnych zleceń i projektów oraz realizację nietypowych zamówień.

  IV - PORTFOLIO

V

 • "Coraz większe i ambitniejsze tematy oraz projekty umożliwiają ciągły rozkwit działalności oraz rozwój zespołu projektowego.

  V - ROZWÓJ

VI

 • "Świetne kontakty z Klientami poprzez działalność BTB, kontrole i audyt, nawet po zakończeniu wszelkich prac realizacyjnych.

  VI - RELACJA

VII

 • "Stabilna działalność dla dużych firm i spółek, umożliwia realizacje projektów z sektora prywatnego w konkurencyjnych cenach.

  VII - CENA

VIII

 • "Osiągnięta poprzez elastyczność, dyspozycyjność, dopasowanie do Klienta, szeroki wachlarz usług oraz możliwość negocjacji cen.

  VIII - MOBILNOŚĆ

5 ZASAD DOBREJ WSPÓŁPRACY Z KLIENTEM
Elastyczność

Szeroki wachlarz usług podstawowych i dodatkowych, z możliwością własnego i dowolnego wyboru zakresu prac w zależności od możliwości finansowych i posiadanych potrzeb, gotowe pakiety projektowe, liczne opcje wyboru, czynią współpracę z nami komfortową i otwartą.

Dyspozycyjność

Działanie na terenie całego kraju, nienormowany czas pracy zespołu, mobilność współpracowników, powodują, iż jesteśmy w stanie dopasować się do nawet bardzo zajętych Klientów, a możliwość kompleksowej obsługi zapewnia odciążenie tych najbardziej zabieganych.

Konkurencyjne ceny

Dzięki stałej współpracy z dużymi i znaczącymi firmami, mamy możliwość wykonywania projektów wnętrz i domów w przystępnych cenach, wręcz hobbystycznie i przede wszystkim z pasją i poświęceniem.

Dopasowanie

Holistyczne podejście do każdego tematu, umożliwia realizacje przestrzeni zgodnych z oczekiwaniami Klientów. Nasze projektowanie poprzedzone jest analizami, rozmowami, spotkaniami, wariantowaniem, by przyszła przestrzeń domu, mieszkania, wnętrza, budynku była w pełni dostosowana do potrzeb i wymagań użytkowników.

Relacja

Nastawienie na Klienta osiągamy poprzez dążenie do jego pełnego zadowolenia poprzez słuchanie i analizowanie jego potrzeb i wymagań. Częstokroć dajemy więcej niż oczekuje Klient, a dodatkowo cały czas mamy kontakt z naszymi Klientami, kontrahentami i współpracownikami i to nie tylko do zakończenia zlecenia, ale i kilka lat później.

  

OSTATNIE PROJEKTY
Dom pasywny Pruszków
Dom energooszczędny Dziektarzew
Dom w Wilanowie
Dom w Łowiczu
Nowoczesny projekt biura

Zadzwoń! 530 950 859