/ Zespół – Architekci, Projektanci, Dekoratorzy wnętrz.

KTO JEST ODPOWIEDZIALNY ZA NASZ SUKCES

Dzięki współpracy i kooperacji z różnymi firmami oraz zatrudnianiem licznych podwykonawców różnych branż, jesteśmy gotowi na wszelkie zlecenia i zadania. Optymalizacja pracy zespołu osiągnięta poprzez kontrolę i audyt oraz działanie przy pomocy zaawansowanego oprogramowania, przyczyniają się do wysokiej jakości prac projektowych i terminowości wykonywanych przedsięwzięć. A szeroki wachlarz zatrudnianych i współpracujących specjalistów powoduje duży zakres usług i możliwość kompleksowej obsługi nawet najbardziej wymagających Klientów.

UDZIAŁ ZATRUDNIENIA W NASZEJ FIRMIE

zespol

KADRA ZARZĄDZAJĄCA
  CECHY NASZEGO TEAMU
 • ico 7 - różnorodność
  Różnorodność
  Zapewniona przez specjalistów z różnych dziedzin, którzy umożliwiają szeroki zakres usług i rozmaitość opcji do wyboru.
 • ico 8 - dyspozycyjność
  Dyspozycyjność
  Nienormowany czas pracy, możliwość spotkań w sobotę i niedzielę, stanowią o dopasowaniu do Klienta.
 • ico 9 - mobilność
  Mobilność
  Działanie na terenie całego kraju, współpraca z jednostkami zewnętrznymi i podwykonawcami, umożliwiają spotkanie w ciągu 48 godzin.
 • ico 10 - profesjonalizm
  Profesjonalizm
  Zapewniony przez nasz zespół złożony z architektów z Politechniki Łódzkiej, uprawnionych projektantów, kierowników budów i innych specjalistów.
 • ico 11 - terminowość
  Terminowość
  Osiągnięta poprzez pracę zespołową, dobre zarządzanie, wysoką jakość oprogramowania i sprzętu oraz duże doświadczenie.
 • ico 12 - komunikatywność
  Komunikatywność
  Miła aparycja, wysoka kultura osobista, umiejętność słuchania, duże doświadczenie naszych ludzi czynią relację z Klientem udaną.

JACEK PORCZYŃSKI

Witam serdecznie,

Chciałbym Państwu opowiedzieć jak ważna jest organizacja w pracy każdej firmy. Dzięki współpracy i kooperacji z różnymi podmiotami oraz zatrudnianiu licznych podwykonawców różnych branż, jesteśmy gotowi na wszelkie zlecenia i zadania, nawet te najbardziej wymagające. Jako precyzyjnie dobrany zespół projektowo-marketingowy i koordynatorzy powierzonych nam zleceń zapewniamy, iż są one zawsze wykonywane z najwyższą starannością i zgodnie z ustalonymi terminami. Jako duża firma, działająca wiele lat na rynku jesteśmy w stanie wykonać oprócz samych projektów czy to budowlanych, czy wykonawczych, całą obsługę inwestycji od oględzin i inwentaryzacji, poprzez wszelkie projekty wraz z nadzorami, odbiorami, innymi (postępowania naprawcze, legalizacje, projekty zamienne), do generalnego wykonawstwa pod klucz włącznie. Nasz profesjonalizm sprawia, że ufają nam Klienci, mający znaczenie nie tylko na rynku regionalnym, ale również krajowym i zagranicznym.

Pozdrawiam
Jacek Porczyński

MARCIN SIERADZKI

Szanowni Państwo,

Przez pięć ostatnich lat naszej działalności zrealizowaliśmy ponad dziesięć willi, rezydencji czy domów jednorodzinnych; niezliczone ilości projektów wnętrz domów, mieszkań, biur, sklepów i innych; liczne projekty budynków kubaturowych, usługowych, wielorodzinnych i przemysłowych; wiele projektów adaptacyjnych, przebudów, zmian, dociepleń i innych drobnych. Nie mówiąc już o licznych pracach koncepcyjnych, konkursowych, wizualizacyjnych, animacyjnych, czy graficznych. Przez te kilka lat zdobyliśmy uznanie wielu Klientów indywidualnych i instytucjonalnych, udowadniając, że jesteśmy w stanie obsłużyć firmy mające znaczenie nie tylko na rynku regionalnym, ale i krajowym, co udowadnia stała współpraca z takimi spółkami jak ATLAS, czy BUDOMAL. Dowodzi to również temu, iż jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy, mamy duże moce przerobowe oraz niejednokrotnie dajemy więcej niż oczekuje Klient. Zapraszam wszystkich do kontaktu i współpracy.

Z poważaniem
Marcin M. Sieradzki
– główny projektant, architekt kreatywny

BOGUSŁAW SIERADZKI

Po skończeniu Szkoły Rzemiosł budowlanych i technikum budowlanego w roku 1966 zostałem przyjęty na Wydział Budownictwa Politechniki Łódzkiej. Dyplom magistra inżyniera uzyskałem w 1971 roku. 15.11.1971 roku zostałem zatrudniony w Łódzkim Przedsiębiorstwie Budownictwa Uprzemysłowionego w Łodzi. Pracowałem najpierw jako główny kierownik budowy, między innymi przy osiedlu Wielkopolska (trzy budynki wysokie – pierwsze w Polsce w systemie W-70), osiedle Zgierska-Stefana (ok. 40 budynków blokowych), osiedle Chojny (ponad 40 budynków). W 1979 roku uzyskałem tytuł magistra ekonomii po skończeniu Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Poszerzyło to moją wiedzę budowlaną, o aspekty dotyczące zarządzania, ekonomii, procesu produkcji. 01.05.1982 r. zostałem powołany na stanowisko Dyrektora Naczelnego Łódzkiego Kombinatu Budowlanego „Wschód”, które pełniłem do 10.01.1992 roku. Za czasów tych kombinat wybudował ponad 1000 budynków wielorodzinnych, usługowych, edukacji, a nawet kilka obiektów sportowych. W 1992 powstała Spółka z o. o. w formie join venture z udziałem moim i niemieckiej firmy PERI GMBH. Zostało wtedy wykonane między innymi osiedle Ustronna, szkoła w Konstantynowie Łódzkim, basen wolnostojący przy tejże szkole, budynek 11 kondygnacyjny w Płocku, budynek żelbetowy dla firmy CIN CIN. Był to też czas, kiedy po raz pierwszy sprowadziliśmy do Polski deskowania systemowe PERI do robót żelbetowych przy pomocy, których powstawały wyżej wymienione budynki i wiele innych tego typu. Od 01.01.2000 roku do końca 2004 roku prowadziłem samodzielną działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Budownictwo Specjalistycznego BS. Firma ta zrealizowała stany surowe i deweloperskie ponad 50 dużych obiektów między innymi dla takich firm jak AVON, Hipermarkety Hypernova, ERA-GSM, Mykogen, Galeria Łódzka, ATLAS. Od 2005 roku wraz z synem prowadzimy firmę wykonawczo – projektowo – usługową realizując małe obiekty jednorodzinne pod klucz, duże obiekty w stanie surowym (między innymi: budynek Philipsa w Łodzi, Hala widowiskowo – sportowa ŁKS, budynki wielorodzinne dla ATAL, UNIBUD, ASSECO, SGI) oraz wykonujemy prace projektowe, kosztorysowe i nadzorująco – kontrolujące. Posiadam uprawnienia do kierowania robotami bez ograniczeń w specjalnościach: konstrukcyjnej, inżynieryjnej, instalacyjnej: sanitarnej i elektrycznej oraz uprawnienia inspektora nadzoru i jestem członkiem Izby Budownictwa Rzeczpospolitej Polskiej.

Zadzwoń! 530 950 859