/ Współpraca z firmami budowlanymi, wykończeniowymi i innymi.

KOMPLEKSOWOŚĆ USŁUG

Właśnie dzięki współpracy z licznymi podwykonawcami, kooperantami, hurtowniami i sklepami mamy możliwość zapewnienia Państwu obsługi od początku do końca trwania procesu inwestycyjnego. Zaprzyjaźnione biura nieruchomości umożliwią wyszukanie odpowiedniej działki i terenu, a przy koordynacji architekta i rzeczoznawcy oraz specjalisty ds. administracji, uzyskać będzie można odpowiednie wyceny, dokumenty dotyczące działki czy odpowiednie decyzje o warunkach zabudowy. Później dział kreatywny zapewni analizy urbanistyczno – architektoniczne i sporządzi zaawansowanie koncepcje wraz z wizualizacjami. Wreszcie dział projektowy przy współpracy z branżystami wykona projekty do budowlane do pozwolenia na budowę, a nasi uprawnieni architekci wezmą na siebie relacje z urzędem i wszelkie sprawy formalne.

By dalej już w trakcie realizacji sporządzać projekty wykonawcze, technologiczne i aranżacyjne, a dział budowlany by zajmował się nadzorem, kierownictwem, obsługą budowy, kosztorysami i wieloma innymi. Natomiast odpowiednie sklepy, hurtownie zajmowały się dostawami i logistyką. Po zakończeniu budowy dokonamy także odbiorów częściowych i końcowych, oddania budynku do użytkowania oraz wykonamy niezbędne dokumentacje powykonawcze. I dalej nawet po zakończeniu prac budowlanych, przy pomocy zaprzyjaźnionych agencji reklamowych możemy zająć się marketingiem i reklamą, czy przy pomocy współpracujących administracji zająć się zarządzaniem gotowymi obiektami. To jest w bardzo, bardzo dużym skrócie kompleksowość usług naszej firmy.

UDZIAŁ KLIENTÓW W DZIAŁALNOŚĆI

Klienci

BRANŻYŚCI

Współpracujemy z jednymi z lepszych branżystów w Łodzi, co czyni, że wykonane przez nas kompleksowo projekty są bardzo wysokiej jakości i wykonane zawsze z najwyższą starannością i w ustalonym terminie:

JAS PROJEKT Biuro usług inwestycyjnych Sławomir Jagiełło – na swoim koncie ma projekty konstrukcji takich budynków jak: Wydział Prawa i Administracji UŁ – „łódzki paragraf”, Red Tower w Łodzi, Budynki biurowe Philips w Łodzi i wiele innych. Oprócz projektowania firma zajmuje się obsługą inwestycji w funkcji kierownika budowy, inspektora nadzoru oraz jest w stanie zapewnić nadzory, odbiory i inne doradztwo budowlane.

Thermex Technika grzewcza Spółka Jawna Bednarowicz Kopałka – jedna z większych firm wykonujący instalacje sanitarne zarówno na terenie Łodzi jak i po za nią. Oprócz salonu sprzedaży, firmy wykonawczej, dystrybutora sprzętu sanitarnego i do techniki grzewczej, grupa Thermex wykonuje projekty branżowe w fazie budowlanej, i wykonawczej oraz zajmuje się obsługą inwestycji na każdym etapie.

Klim-Went Firma wielobranżowa Janusz Żółtaszek – Zapewnia natychmiastową pomoc oraz doradztwo w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji, chłodnictwa i automatyki. Wykonała liczne instalacje według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowobudowanych oraz już istniejących, zarówno mieszkalnych jak i użyteczności publicznej. Firma wykonała lub zaprojektowała instalacje w takich obiektach jak Łódzka Manufaktura czy nowe budynki ASP w Łodzi.

El-pin Projektowanie Instalacji Piotr Pietrzak – firma oprócz wykonawstwa projektów budowlanych i wykonawczych instalacji elektrycznych zewnętrzych i wewnętrznych wykonuje również skomplikowane projekty sieci elektrycznych i elektroenergetycznych. Oprócz usług czysto projektowych firma zapewnia nadzory, kierownictwo różnego typu, sprawdzenia instalacji oraz pomiary i konserwacje.

SKLEPY HURTOWNIE I WIELE INNYCH

Dzięki działalności przez wiele lat na rynku wyrobiliśmy sobie kontakty ze sklepami, z hurtowniami, z producentami oraz z wykonawcami i licznymi specjalistami z różnych dziedzin. Poprzez zatrudnianie podwykonawców nasze projekty są pełno branżowe. A dzięki kooperacji z różnorodnymi firmami graficznymi, marketingowymi, PR’owymi możemy zapewnić kompleksowość usług.

ZAOPATRZENIE
  Mamy dostęp do licznych hurtowni, sklepów i zakładów produkcyjnych umożliwiając w ten sposób uzyskanie dla klienta rabatów i zniżek. Jest to bardzo ważne by wszystkie materiały były dobrane spójnie i zgodnie z projektem. Dobra koordynacja ma zapewnić ciągłość dostaw we właściwej kolejności oraz z zgodnie ze sporządzonymi zestawieniami z odpowiednich miejsc, z którymi współpracujemy:

 • Hurtownie (materiały budowlane, materiały sanitarne, materiały instalacyjne),
 • Sklepy (posadzki – drewno, panele, wykładziny, płytki; ściany – farby, stiuki, tapety; inne – panele, sztukaterie, kowalstwo, sufity, rozwiązania nietypowe),
 • Składy drewna i tartaki (drewno, tarcica, schody, drewno klejone i rozwiązania specjalne),
 • Salony meblowe (kuchnie, szafy, zabudowy, inne),
 • Składy kamienia (do wnętrza i zewnętrza – marmur, granit, trawertyn, kwarcyt; konglomeraty – Corian, fragranit, akryl; kostki brukowe – beton, granit, bazalt, kamień polny),
 • Producenci (chemia budowlana; stal, beton, szkło; drzwi i okna),
 • Zakłady szklarskie (szkło, lustra, witryny, rozwiązania bardzo indywidualne),
 • Wiodące marki materiałów wykończeniowych (sufity systemowe i panelowe, żywice epoksydowe, inne posadzki nietypowe, elementy prefabrykowane),
 • Hurtownie i producenci produktów dodatkowych (elementy reklamowe, POS, akcesoria wykończeniowe i meblowe, materiały inne – PCV, PleksiGlass, Dibond).
WYBRANI KLIENCI
 • atlas_blackatlas
 • budomal budomal_black
 • pwnpwn_black
 • vrdvrd_black
 • murator murator_black
KORZYŚCI WSPÓŁPRACY

Korzyści wynikające z współpracy z projektantem /achitektem, to nie tylko indywidualny projekt, pomoc w załatwianiu formalności, czy porządkowanie ogromnje ilości dokumentów związanych z budową /remontem /wykończeniem, ale także możliwość otrzymania rabatów w zaprzyjaźnionych hurtowniach, czy u współpracujących producentów.

Zaproponujemy różnorakie rozwiązania dające możliwość stworzenia z nami domu, wnętrza, o jakim marzyliście. Unikniecie Państwo, wertowania stert czasopism wnętrzarskich i architektonicznych, dokonywania setek wyborów zaprzątających głowę, utrapień z wykonawcami oraz branżystami, biegania po hurtowniach i sklepach. Zaoszczędzimy Państwa, czas, pieniądze i jakże ważny spokój.

DOŁĄCZ DO NAS

Jeśli jesteś właścicielem sklepu, prowadzisz hurtownię, jesteś przedstawicielem firmy z ciekawymi, nowatorskimi materiałami budowlanymi, czy wnętrzarskimi dołącz do nas. Jako firma wykonująca projekty z zakresu budownictwa jednorodzinnego oraz projekty wnętrz biur, sklepów itp. jesteśmy też gotowi na współpracę z producentami. Liczymy też na kooperację z różnymi firmami i spółkami z pokrewnych zakresów działalności. Jesteśmy także otwarci na współpracę z innymi praacowniami architektonicznymi jako podwykonawcy lub współpracownicy przy projektach.

Zadzwoń! 530 950 859