2014-08-27

Nie trafia się one wszystkim. Jedni je przeklinają, bo nie mają pomysłu na zaprojektowanie tej nietypowej przestrzeni, a inni już zacierają ręce, że czeka ich kreatywne wyzwanie. Poddasze to bowiem miejsce, którego ciekawe i funkcjonalne urządzenie to już wyższa szkoła jazdy.

poddasze-w-domu

Charakter i przeznaczenie tego pomieszczenia zależne są od jego wysokości, szerokości, wielkości i ilości okien, a także kształtu dachu. Można je bowiem zagospodarować na sypialnię, pokój dziecinny lub gabinet. Spadziste dachy często mogą być ograniczeniem co do ilości i wielkości mebli. Tym samym sypialnia może składać się w zasadzie tylko z wielkiego łózka i szafek nocnych, a gabinet – z biurka i niewielkich rozmiarów szafek na przydatne do pracy rzeczy połączone z elementami dekoracyjnymi w ilości umiarkowanej. Z kolei dla pokoju dziecięcego rozwiązaniem może być segment składający się z szafek na wymiar, składane łóżko i biurko.

projektowanie-poddasza

Dopasowanie się do nietypowych wymiarów i aranżacja poddasza może okazać się fajną przygodą w poszukiwaniu uroku, jaki można wydobyć z tego wnętrza.

przytulne-poddasze

Zadzwoń! 530 950 859