2014-12-04

Świat zamknięty w kawalerce
Masz do zagospodarowania niecałe 30 m2 i zastanawiasz się jak je urządzić, aby były maksymalne i miały to „coś”. To zadanie tylko z początku może przerażać. Wystarczy jednak kilka porad, które mogą się przydać.

studio flat design ideas, flatNa początek jasne, najlepiej białe ściany, aby optycznie zwiększyć metraż. Jeśli mieszkanie jest w miarę wysokie, to można pomyśleć o wykorzystaniu tego faktu i wykonać (w sensie dobudować) coś na kształt piętra bądź strychu. Postawić dodatkową ścianę ze schodami, na które będzie można oprzeć… sypialnię czyli właściwie łóżko z jakąś niewielką szafką.

Resztę pomieszczenia można zagospodarować na aneks kuchenny wraz z częścią jadalną oraz na część wypoczynkową. Do tej ostatniej wystarczy nawet jakiś mały stoliczek, kanapa i fotel. Nie warto zagracać takiego pomieszczenia zbyt wielką ilością mebli. Lepiej pomyśleć nad takimi, które maksymalnie będą funkcjonalne (np. komandor). Preferowany kolor mebli, który również rozświetli to wnętrze to oczywiście biały np. z dodatkiem naturalnego drewna.

Zadzwoń! 530 950 859